TRENINGI PERSONALNE

Idziesz na siłownię, by zrealizować swoje nowe postanowienie. Spotykasz się z dużą ilością sprzętu i w sumie nie za bardzo wiesz co robić. Ostrożnie ćwiczysz na maszynach, aby nie wyglądać komicznie z improwizowanymi ćwiczeniami. Czasem pobiegasz na bieżni. Czasem pomachasz hantlami. Dużo zachodu, w sumie nie wiadomo co robić, efektów niewiele, zapału coraz mniej. Na dodatek Twoi znajomi nie rwą się do wspólnych wyjść na siłownię. Znasz to skądś?

Jeżeli tak to zapraszam do kontaktu. Pomogę Ci dobrać odpowiednie ćwiczenia, którymi szybciej zrealizujesz swój cel. Uważnym okiem przypilnuję prawidłowych wzorców ruchowych oraz odpowiedniej techniki wykonywanych ćwiczeń, dzięki czemu unikniesz kontuzji i będziesz czerpał z treningu jeszcze więcej. Co równie ważne, pomogę Ci wytrwać w Twoim postanowieniu.

A może jesteś już weteranem lub weteranką treningów i masz już większą świadomość tego, że coś nie gra w mechanice lub efektywności Twoich treningów. Trenujesz dużo, coraz częściej czujesz ciągłe zmęczenie i masz wrażenie, że bardziej się cofasz niż rozwijasz? Zadzwoń do mnie i porozmawiajmy o Twoich treningach. Pomogę Ci je zoptymalizować w taki sposób, by jednocześnie utrzymać rozwój i wysoki poziom energii codziennie, bez kontuzji.

Być może nie lubisz zajęć grupowych i szukasz indywidualnego podejścia do Twoich treningów? Zajęcia grupowe mają jeden główny minus — uwaga specjalisty prowadzącego zajęcia jest rozproszona pomiędzy wielu trenujących. Problem znika w przypadku treningów personalnych. Na takich treningach uważnie obserwuję Twój ruch podczas wykonywanych ćwiczeń i pomagam skorygować wszelkie pomyłki. Dzięki temu zyskujesz wiedzę i doświadczenie treningowe pomocne w każdej sytuacji ruchowej oraz zmniejszasz istotnie ryzyko kontuzji.

Pierwsze spotkanie

Naszą wspólną przygodę z treningami zaczynamy od niezobowiązującego i bezpłatnego spotkania, które jest fundamentem naszej przyszłej współpracy. To na nim określamy Twój aktualnym stan zdrowia, rozmawiamy o Twoim doświadczeniu sportowym, określamy ogólny poziom sprawności oraz określamy cel, jaki chcesz osiągnąć przy zachowaniu Twojego stylu życia.

Na drugim spotkaniu z pomocą testów funkcjonalnych i testów sprawnościowych sprawdzimy Twoją aktualną kondycję i formę oraz wykluczymy dysfunkcje i inne problemy układu ruchu, z jakimi możemy się zmagać w trakcie cyklu przemiany. To nam pozwoli jeszcze lepiej dopasować ścieżkę treningową dla Ciebie. Wraz z rozpoczęciem treningów dostaniesz również wytyczne dotyczące prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Wszystko w myśl skutecznego osiągnięcia Twoich celów.

Miejsce treningu

Trenować możemy wszędzie! Współpracuję z wieloma klubami fitness w Szczecinie. Wybierzemy ten, do którego jest Ci po drodze. Jeśli nie lubisz z jakiegoś powodu siłowni możemy spotkać się w prywatnych salach treningowych lub po prostu trenować w Twoim domu. Dojeżdżam do lokalizacji na terenie całego Szczecina wraz ze specjalistycznym sprzętem.