TRENER MEDYCZNY
mgr Jarek Miciuk

Jestem wychowankiem Polskiej Akademii Sportu, dyplomowanym trenerem personalnym oraz instruktorem kulturystyki. Ukończyłem studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym zdobywając tytuł magistra fizjoterapii na wydziale Nauk o Zdrowiu.

Swoją przygodę ze sportem zacząłem już w dzieciństwie. Od najmłodszych lat byłem czynnym sportowcem. Byłem reprezentantem w zawodach lekkoatletycznych. Startując do zawodów przygotowywałem się w klubie „LKS Pomorze” pod okiem świetnych trenerów. Wspólnie z nimi toczyłem bój ze swoimi słabościami. Wiem, jak to jest być trenowanym. Dziś wiem, jak to jest mieć swoich podopiecznych, którzy liczą na moją pomoc.

Jako trener medyczny specjalizuję się w terapii ruchowej dla dzieci, osób starszych oraz sportowców. Wierzę, że ruch jest siłą życiową, która w ogromnym stopniu determinuje nasze zdrowie. Nie tylko pozwala pozbyć się wielu problemów mechanicznych, ale również ma zbawienny wpływ na zdrowie psychiczne i odporność na stres.

Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z oferowanymi przeze mnie treningami. Jeśli jednak nie znajdziesz na stronie tego, czego szukasz, zadzwoń do mnie lub napisz. Być może będę mógł zaoferować Tobie podejście treningowe zaprojektowane specjalnie na Twoje potrzeby.